„TANIEC W CHMURACH” - już na stałe zawitał na polskich weselach, jako jedna z najbardziej pożądanych atrakcji.

Proponujemy Państwu wynajęcie profesjonalnej wytwornicy ciężkiego dymu, która sprawi że Wasz pierwszy taniec będzie niezapomnianą chwilą i przeżyciem zarówno dla Was jak i wszystkich gości.

Ciężki dym kłębi się kilkanaście centymetrów nad ziemią sprawiając wrażenie, jakby para tańczyła w chmurach!!! Podobny efekt uzyskuje się w różnych tanecznych programach np. : Taniec z gwiazdami.

Dym jest idealny dla par, które świetnie dają sobie radę na parkiecie, jak i również dla tych, którym przychodzi to trudniej. Taniec w chmurach przysłoni małe wpadki i ukryje niedoskonałości w tańcu, odsłoni natomiast to co najważniejsze, czyli szczęście na twarzach Młodej Pary. Fotograf czy kamerzysta będą mieli niepowtarzalną okazję zrobienia niebanalnych i niepowtarzalnych zdjęć podczas pierwszego tańca, a zaproszeni goście będą oczarowani występem.

Posiadamy profesjonalny sprzęt, który pozwala uzyskać rewelacyjny i zniewalający efekt na sali lub scenie o powierzchni do 200 m2 ( bez żadnych przerw wydmuchu). Dym, który nie plami, nie brudzi i przede wszystkim nie zalewa parkietu śliskim płynem !!!Usługa jest kompleksowa.