Nasza praca to przyjaźń i pasja

Zespół Memento został założony w 2009 roku na terenie województwa Śląskiego, a dokładniej w okolicach Katowic. Zespół powstał przede wszystkim z ogromnej pasji do muzyki, a z czasem pojawiła się chęć stworzenia Grupy, która z zaangażowaniem i profesjonalizmem wykonywałaby swoją pracę.

Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu i oprawie muzycznej imprez, uroczystości weselnych, bankietów, eventów itd., gdzie oprawa muzyczna stanowi niemal 100% naszej pracy. Swoją działalność prowadzimy głównie na terenie Polski, jednak nie jest dla nas przeszkodą przekroczyć granice naszego kraju - grywaliśmy już niejednokrotnie na terenie Wysp Brytyjskich, a bariera językowa nie stanowi dla nas problemu.

○○

W naszym repertuarze znaleźć można różnorodną muzykę, począwszy od największych przebojów polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej, poprzez hity lat 70” 80” 90”, kończąc na muzyce współczesnej. Na przestrzeni ponad 10 letniego doświadczenia zagraliśmy setki udanych imprez, dzięki czemu mogliśmy wypracować nasz jedyny w swoim rodzaju styl i klimat prowadzonych imprez. Każdą uroczystość cechuje inny i niepowtarzalny charakter, a nasze doświadczenie w dobrze repertuaru gwarantuje zabawę na najwyższym poziomie.

○○○

Rzeczywistą miarą jakości naszych usług jest rzesza zadowolonych klientów oraz realne opinie dostępne w sieci, które z każdym kolejnym rokiem się powiększają.

♡ Memento Group ♡